Szanowni Państwo, od 25 czerwca do 31 sierpnia 2019 Urząd Miejski w Trzebnicy czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00. Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00 – 15.00. Burmistrz Gminy Trzebnica w sprawach skarg i wniosków przyjmuje w środy  od godz. 15.00  do godz. 15.15.

  • EN
  • DE

Bar Kociołek otwarty

Burmistrz Marek Długozima uczestniczył w otwarciu nowopowstałego baru „Kociołek” (dawna Gwiazdka), które odbyło się 3 grudnia. W odnowionych przestrzeniach, znów można wyczuć zapach domowych potraw.

 - Będzie to lokal, w którym niedrogim kosztem będzie można zjeść smacznie w miłej atmosferze. Odnowiona przestrzeń lokalu jest miłym akcentem, który uprzyjemni spędzony u nas czas, a w połączeniu ze smakiem naszych dań sprawi, że każdy kto choć raz nas odwiedzi, na pewno do nas wróci – mówi zadowolona właścicielka pani Irena Paszkot i dodaje – Przygotowanie lokalu kosztowało nas dużo pracy, ale teraz patrząc na efekty mogę stwierdzić z czystym sumieniem, że było warto. Oferujemy potrawy tradycyjne od zup i krokietów po frytki czy nagetsy. Znaleźć u nas również można dania jarskie i inne dopasowane do preferencji klienta. Co ważne w naszej ofercie znajduje się również catering, a także przyjmujemy już zamówienia na potrawy wigilijne – zakończyła.

Cieszę się, że takie miejsca powstają w Trzebnicy z inicjatywy mieszkańców, z przeznaczeniem dla nich samych. Będzie to lokal, gdzie jak mówi sama właścicielka, można zjeść smacznie niedrogim kosztem. – podsumował Burmistrz Marek Długozima, który na ręce właścicielki przekazał pamiątkowy rysunek przedstawiający Ratusz – Życzę nowej właścicielce dużo sukcesów w podjętej inicjatywie i zachęcam mieszkańców do korzystania z usług otworzonego dziś miejsca.


IMG_4533.jpeg

IMG_4542.jpeg
Irena Paszkot.

IMG_4534.jpeg
Odnowiona przestrzeń lokalu.