Szanowni Państwo, od 25 czerwca do 31 sierpnia 2019 Urząd Miejski w Trzebnicy czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00. Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00 – 15.00. Burmistrz Gminy Trzebnica w sprawach skarg i wniosków przyjmuje w środy  od godz. 15.00  do godz. 15.15.

  • EN
  • DE

Kręgielnia i sala fitness w trzebnickim aquaparku!

Trwają prace związane z budową kręgielni i sali fitness w podziemiu Trzebnickiego Parku Wodnego ZDRÓJ. Prace remontowo-budowlane już trwają.

Nowoczesna kręgielnia będzie składała się z czterech torów do gry. Zamontowane zostaną także monitory wyświetlające wyniki rozgrywek, kanapy dla drużyn oraz profesjonalne podajniki do kręgli i kul. Na miejscu będzie można wypożyczyć specjalne obuwie do gry w kręgle. Obok kręgielni powstanie sala fitness, wyposażona w profesjonalny i nowoczesny sprzęt do treningu i ćwiczeń siłowych. W ten sposób uzupełniona zostanie bogata oferta rekreacyjna Trzebnickiego Parku Wodnego ZDRÓJ.

- Uruchomienie kręgielni zaplanowaliśmy na przyszły rok, zaraz po niej otwarta zostanie sala fitness. Cieszę się, że to zadanie zostanie ukończone, a tym samym oferta atrakcji w naszym aquaparku zostanie urozmaicona – powiedział burmistrz Marek Długozima.
 

kręgle.jpeg
Podobna kręgielnia powstanie w Trzebnickim Parku Wodnym ZDRÓJ (źródło zdjęcia - fotopolska.eu).

Fitness Centre.jpeg
Nowoczesna sala fitness, wraz z basenem i saunami stworzy pełną ścieżkę treningową.

Rysunek1.jpeg
Burmistrz Marek Długozima oraz prezes Trzebnickiego Parku Wodnego ZDRÓJ Dariusz Drukarczyk wraz z dyrektorem technicznym basenu Jerzym Marczakiem.