Dowiedz się więcej nt. Koronawirus gov.pl/koronawirus / Bezpłatne infolinie informacyjne NFZ - 800 190 590   /   PZU - 22 505 11 88

  • EN
  • DE

Dofinansowanie dla policji

W ramach współpracy z Komendą Policji w Trzebnicy, Burmistrz Gminy Trzebnica Marek Długozima zdecydował o przekazaniu dofinansowania na zakup psa służbowego do wykrywania zapachu narkotyków. Na ten cel zostaną przekazane środki finansowe w wysokości: 3,5 tys. zł. Umowę ze strony policji podpisał Komendant Dionizy Dyjak.

Burmistrz Marek Długozima przekazał również na ręce komendanta Dionizego Dyjaka figurkę św. Jadwigi patronki miasta Trzebnica. – Pan komendant jest tutaj od niedawna, budujemy dopiero naszą współpracę i mam nadzieję, że ta umowa będzie początkiem owocnej współpracy na drodze do zwiększania bezpieczeństwa mieszkańców Gminy Trzebnica – powiedział Burmistrz Marek Długozima.

- Cieszę się, że w mieście, w którym znajduje się nasza komenda powiatowa, mamy takiego gospodarza, który rozumie nasze potrzeby i stara się nam pomagać. To dofinansowanie czy też wcześniejsze, podpisywane jeszcze z moim poprzednikiem, są aktem dobrej woli i chęci współpracy, która nas łączy, i za którą bardzo serdecznie chciałbym burmistrzowi podziękować.

Współpraca pomiędzy Gminą Trzebnica a Komendą Policji w Trzebnicy odbywa się na wielu płaszczyznach i obszarach.

DSC_0220.jpeg
Podpisanie umowy: Komendat Dionizy Dyjak oraz Burmistrz Marek Długozima

DSC_0213.jpeg
Burmistrz przekazuje Komendantowi figurkę św. Jadwigi patronki miasta Trzebnica

DSC_0224.jpeg