Dowiedz się więcej nt. Koronawirus gov.pl/koronawirus / Bezpłatne infolinie informacyjne NFZ - 800 190 590   /   PZU - 22 505 11 88

  • EN
  • DE

Spotkanie seniorów z okazji dnia nauczyciela

Z okazji dnia nauczyciela sekcja Emerytów i Rencistów Z.N.P. zorganizowała spotkanie, które odbyło się w środę 8 października w restauracji „Pod Lwami”. Na zaproszenie prezesa Jana Gierczaka, wziął w nim również udział Burmistrz Marek Długozima, który złożył podziękowałem wszystkim zebranym za lata dobrej pracy w wychowywaniu młodych pokoleń. Każdemu z zebranych wręczył pamiątkową róże i drobny upominek.

W czasie wręczania upominków Burmistrz usłyszał wiele ciepłych słów z ust nauczycieli.

IMG_8998.jpegSzkoda, że nie urodziłem się kilka lat później, bo miałbym więcej czasu na to, by zobaczyć co jeszcze Burmistrz zrobi dla naszego pięknego miasta - mówił Zenon Lechowski emerytowany nauczyciel fizyki.

IMG_8994.jpegKazimiera Waniek z kolei mówiła – Ostatnio odwiedziła mnie córka, która mieszka w Legnicy, była zachwycona tym jak z każda wizytą rozwija się nasze miasto, jakie zmiany w nim zachodzą. Powiedziała do mnie mamo, u nas nie ma nawet porządnych chodników, a tu co chwile powstaje nowy – komentowała.

IMG_8969.jpegJan Gierczak Przewodniczący Sekcji Emerytów i Rencistów Z. N. P. - Z władz Trzebnicy i powiatu zaprosiliśmy tylko Burmistrza, ponieważ to on jak nikt inny zawsze potrafi nas wysłuchać i pomóc. Ta postawa zasługuje na naszą wdzięczność i takie podziękowanie chcemy na ręce Burmistrza przekazać.

IMG_9002.jpeg

IMG_9011.jpegLeontyna Gągało Wiceprezes TMZT – Życzymy Ci Burmistrzu wszystkiego co najlepsze, możesz na nas liczyć w każdej sytuacji, tak jak i my możemy liczyć na Ciebie.

Miło jest słyszeć z ust tak doświadczonych pedagogów, którzy swój osąd budują na dekadach doświadczeń, jak bardzo podobają się im zmiany zachodzące w Trzebnicy – mówił Burmistrz Marek Długozima - Za otrzymane wyrazy sympatii i wsparcia bardzo dziękuje. Ważnym jest, aby wspierać nie tylko młodych, ale również tych, którzy budowali świat w którym obecnie żyjemy, którzy mogą służyć nam swoją radą i doświadczeniem – zakończył.

IMG_9018.jpeg

Warto przypomnieć, że Gmina Trzebnica, tworzy nową przyjazną dla seniorów rzeczywistość, w postaci odremontowanej przychodni zdrowia czy powstającej karty seniora niosącej za sobą szereg zniżek i udogodnień.