Szanowni Państwo, od 25 czerwca do 31 sierpnia 2019 Urząd Miejski w Trzebnicy czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00. Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00 – 15.00. Burmistrz Gminy Trzebnica w sprawach skarg i wniosków przyjmuje w środy  od godz. 15.00  do godz. 15.15.

  • EN
  • DE

Owocne spotkanie z mieszkańcami

Burmistrz Marek Długozima spotkał się z mieszkańcami bloków przy ul. Bochenka i św. Jadwigi oraz ich Zarządcą, a także przedstawicielem dewelopera Triada-Dom, który postawił nowy budynek wielorodzinny przy ul. św. Jadwigi. Wspólnie rozmawiano na temat możliwości zbudowania na gminnej działce ciągu pieszego, który znacznie poprawi komunikację w tym obszarze miasta.

„Złożyłem deklarację mieszkańcom, że jeszcze w tym roku powstanie tu chodnik wraz z pasem zieleni. Cieszę się, że następny rejon Trzebnicy zyskał nowy wygląd, co spowoduje również, że kolejni, nowi mieszkańcy znajdą swoje miejsce do życia w Trzebnicy” – powiedział burmistrz.
Ponadto burmistrz wraz z deweloperem Triada-Dom ustalili, że przy wspomnianym terenie powstaną też kolejne miejsca parkingowe dla mieszkańców.

IMG_0611.jpeg

Burmistrz zadeklarował mieszkańcom, że jeszcze w tym roku powstanie tu chodnik i miejsca parkingowe, co znacznie usprawni komunikację w tym rejonie miasta.