Dowiedz się więcej nt. Koronawirus gov.pl/koronawirus / Bezpłatne infolinie informacyjne NFZ - 800 190 590   /   PZU - 22 505 11 88

  • EN
  • DE

Prace przy budowie świetlicy w Ujeźdźcu Małym

W szybkim tempie powstaje jedna z najnowocześniejszych świetlic w Gminie Trzebnica. Obecnie prowadzone są prace związane z przyłączem wodnym, wykonywane jest szambo. Trwają prace murarskie, a w przeciągu najbliższego tygodnia zostanie zamontowana więźba dachowa.

W skład prowadzonych prac w ramach budowy świetlicy w Ujeźdźcu Małym wchodzą: wykonanie prac budowlanych, montaż instalacji elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej, budowa sanitariatów oraz ich wyposażenie, osadzenie okien i drzwi, docieplenie budynku oraz roboty wykończeniowe. W nowej świetlicy znajdziemy takie pomieszczenia jak: szatnię, kuchnię, salę spotkań o metrażu 116 m2, toalety, pomieszczenie gospodarcze, a także hol i wiatrołap. Powierzchnia inwestycji to łącznie ponad 170 m2.

- Jestem niezwykle szczęśliwa, że zyskamy tak wspaniałą, w pełni nową świetlicę. W Ujeźdźcu Małym, który wbrew nazwie wcale aż taki mały nie jest, mamy wielu mieszkańców, jest także liczna grupa dzieci. Teraz wreszcie będziemy mieli miejsce, w którym w świetnych warunkach będziemy mogli się spotykać, bawić – już podczas otwarcia ofert mówiła pani Sołtys Teresa Niechwiej. - Chciałabym bardzo podziękować panu Burmistrzowi Markowi Długozimie za pamięć o nas. W ubiegłym roku dostaliśmy nowy plac zabaw, odremontowaną drogę, teraz będziemy mogli tą drogą dojść do nowoczesnej świetlicy, w której, mam nadzieję, zgodnie z zapewnieniem Burmistrza, zorganizujemy już tegoroczną zabawę mikołajkową – zakończyła.

Rysunek1.jpeg