• EN
  • DE

Uwaga!


Szanowni Państwo,

Pragniemy poinformować, że zmianie ulega termin Mistrzostw Polski Nordic Walking Osób Niepełnosprawnych „Wyjść Życiu Naprzeciw” z dnia 30 sierpnia na dzień 26 września.

Serdecznie przepraszamy za zaistniałą sytuację i wynikające z niej trudności. Konieczność przełożenia terminu organizacji wydarzenia wynika z dwóch głównych przyczyn. Po pierwsze, przedłużenia prac prowadzonych przy remoncie w Parku Solidarności, stanowiącego część terenu, na którym mają odbywać się Mistrzostwa Nordic Walking Osób Niepełnosprawnych. Po drugie, ze względu na informacje zwrotne ze szkół zaproszonych do udziału w zawodach, które w związku z trwającym jeszcze okresem wakacyjnym miały trudność z dotarciem do swoich uczniów z informacją i zaproszeniem do Trzebnicy na organizowane mistrzostwa. Ze względów bezpieczeństwa i estetyki, a także uwzględniając prośby placówek oświatowych, podjęliśmy decyzję o zmianie terminu tego wydarzenia.

Jednocześnie informujemy, że wydarzenie towarzyszące Mistrzostwom – Zawody Sztafetowe „Mundurowi dla…” również zostaje przeniesione na dzień 26 września.

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość oraz serdecznie zapraszamy do udziału w zawodach.

  Agnieszka Pawlaczek
Dyrektor Trzebnickiego Centrum Kultury i Sportu