Dowiedz się więcej nt. Koronawirus gov.pl/koronawirus / Bezpłatne infolinie informacyjne NFZ - 800 190 590   /   PZU - 22 505 11 88

  • EN
  • DE

Powstaje nowy plac zabaw w Przedszkolu nr 1

Trwają prace przy budowie nowego placu zabaw dla dzieci w Przedszkolu nr 1 w Trzebnicy. Początek remontu obserwowali wspólnie Burmistrz Gminy Trzebnica Marek Długozima oraz Dyrektor Przedszkola nr 1 Beata Szadkowska. Wykonawcą jest firma Free Kids. Realizacja tej inwestycji jest współfinansowana przez fundację Golden Tulip Państwa Trawińskich.

DSC_0726.jpeg

Nowoczesny plac zabaw będzie spełniał najwyższe normy bezpieczeństwa. Jego różne elementy dostosowane będą do potrzeb przedszkolaków w różnym wieku. Powstaną wydzielone strefy dla najmłodszych, dla maluchów, dla starszaków, a także strefa edukacyjna oraz mini boisko. Wszystkie te strefy będą wyposażone w odpowiednie do wieku urządzenia zabawowe. W projekcie zadbano również o miejsce piknikowe oraz o scenę. Już we wrześniu bieżącego roku dzieci będą mogły korzystać z nowego placu zabaw.

narada.jpeg

Szczegóły dotyczące prowadzenia inwestycji omówione były jeszcze w czerwcu na specjalnym spotkaniu Burmistrza Marka Długozimy z założycielką fundacji Golden Tulip panią Katarzyną Trawińską. - Ogromnie się cieszę, że udało mi się po raz kolejny nawiązać współpracę z Państwem Trawińskimi i ich fundacją Golden Tulip, dzięki czemu zrealizujemy kolejny duży projekt w naszej gminie. – tak sprawę porozumienia na drodze do kolejnej wspólnej inwestycji komentował Burmistrz Marek Długozima. - Korzystając z okazji chciałbym podziękować Pani Katarzynie za otwartość na propozycje, chęć współpracy i ogromne zaangażowanie w realizację wspólnych przedsięwzięć. Działalność fundacji Państwa Trawińskich jest godna podziwu. Tym bardziej cieszy fakt, że obok wielkich projektów, jak budowa szkoły czy szpitala w Mozambiku, fundacja wspiera także lokalne inicjatywy. Mam nadzieję, ze nasza współpraca będzie nadal tak efektywna i owocna – zakończył.