Wniosek o preferencyjny zakup węgla - dowiedz się więcej  |  Godziny pracy Urzędu Miejskiego w Trzebnicy: PON. WT. CZW.: 7:30-15:30  ŚR.: 7:30-16:00  PT.: 7:30-15:00   

  • EN
  • DE
  • UA

Szkoła Muzyczna coraz bliżej

20 sierpnia Burmistrz Gminy Trzebnica Marek Długozima podpisał koleją ważną umowę, dotyczącą jednej z największych i historycznych inwestycji, jaką jest budowa Szkoły Muzycznej w Trzebnicy. Na mocy umowy zakupionych i dostarczonych zostanie 89 nowych instrumentów. W szkole czekają już pianina i fortepian.

Wykonawcą umowy jest firma Marek Ostrowski Sp. j. z Wrocławia. Dostawa nowych instrumentów przewidziana jest najpóźniej na dzień 25 sierpnia. Równolegle trwają ostatnie prace wykończeniowe wewnątrz i na zewnątrz budynku Szkoły Muzycznej, w salach ustawiono już pianina i fortepian. Niebawem także zostaną dostarczone meble i pozostałe wyposażenie nowych klas i pomieszczeń do nauki gry na instrumentach. Pierwszy rok w nowej Szkole Muzycznej w Trzebnicy rozpocznie blisko 100 uczniów.

Zamówione instrumenty:
tabela instrumenty.jpeg


IMG_5086.jpeg
Podpisanie umowy przez Burmistrza Marka Długozimę oraz Marka Ostrowskiego, w obecności Skarbnik Barbary Krokowskiej i Zastępy Naczelnika Wydziału Techniczno-Inwestycyjnego Zbigniewa Mrozińskiego.

IMG_4637.jpeg
W Szkole Muzycznej znajdują się już pianina i fortepian. Niebawem dostarczone zostaną pozostałe instrumenty.

IMG_4987.jpeg
Burmistrz Marek Długozima i Sekretarz Daniel Buczak byli obecni podczas dostarczania pierwszych instrumentów do powstającej Szkoły Muzycznej w Trzebnicy.