Dowiedz się więcej nt. Koronawirus gov.pl/koronawirus / Bezpłatne infolinie informacyjne NFZ - 800 190 590   /   PZU - 22 505 11 88

  • EN
  • DE

Plac Pionierów odnowiony

Plac Pionierów zyskał odświeżony wygląd, dzięki renowacji placu zabaw przeprowadzonej przez Free Kids s.c. z Zawoni oraz zakończonemu remontowi fontanny, za który odpowiadała firma KAMAX z Leszna.

W skład prowadzonych przy fontannie prac wchodziło: uśnięcie starej izolacji, uzupełnienie ubytków po starych reflektorach i kablach, ułożenie płytek kamiennych na dnie i ścianach fontanny, montaż 4 sztuk nowych reflektorów LED oraz dysz płaszczowych. Łączna wartość inwestycji wyniosła 76 373,16 zł brutto.

W ramach zadania związanego z renowacją placu zabaw, wykonane zostały: demontaż starych urządzeń zabawowych oraz wyposażenia dodatkowego, montaż nowych, w tym – zestawu sprawnościowego, modelu wozu strażackiego, piaskownicy, huśtawek wahadłowych i wagonowych, karuzeli typu pająk, bujaka sprężynowego i innych.

Całość Placu Pionierów jest kolejnym punktem w przestrzeni Trzebnicy, gdzie w komfortowych warunkach można odpocząć w klimatycznym miejscu, a relaks znajdą tu zarówno starsi jak i młodsi mieszkańcy.

DSC_0602.jpeg

DSC_0605.jpeg

DSC_0607.jpeg