UWAGA! Od 9 lipca do 31 sierpnia 2018 roku Urząd Miejski w Trzebnicy czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00. Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00 – 15.00. Burmistrz Gminy Trzebnica w sprawach skarg i wniosków przyjmuje w środy  od godz. 15.00  do godz. 15.15.

  • EN
  • DE

Remont zmierza ku końcowi

Trwają prace wykończeniowe w powstającej Szkole Muzycznej, ostatnim szlifom podlega elewacja, a konstrukcja loggii jest coraz bardziej widoczna za sprawą montowanych okien.

 W środku budynku trwają prace na klatce schodowej oraz korytarzach, gdzie kładzione są antypoślizgowe kafelki. Większość klas oraz sala koncertowa posiadają już podłogi i drzwi. Pomieszczenia te są także w pełni pomalowane i oczekują na umeblowanie oraz zakup instrumentów. Roboty obejmują również pierwsze piętro budynku, na którym zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, wynikającymi ze zwiększającej się ilości pierwszych klas, będą uczyć się dzieci, ze Szkoły Podstawowej nr 2.

Łazienki wyposażane są w elementy białego montażu, w każdej z sal zamontowano również lampy oraz gniazda elektryczne i internetowe. W piwnicy trwają prace związane z wykończeniem sali perkusji oraz innych pomieszczeń użytkowych, w tym magazynu. Przed budynkiem trwają roboty związane z doprowadzeniem wody do przebudowywanej fontanny, poszerzane są również miejsca parkingowe. Warto także wspomnieć o iluminacji świetlnej - lampy mają być zamontowane na przedniej fasadzie budynku, częścią niej mają być obecnie wykonywane loggie.  

IMG_4405.jpeg
Burmistrz Marek Długozima wizytował postęp prac- na zdjęciu z jednym z wykonawców Markiem Krzakiem oraz Naczelnikiem Wydziału Promocji Jakubem Szurkawskim.

IMG_4414.jpeg
Burmistrz Marek Długozima, Naczelnik Wydziału Promocji Jakub Szurkawski oraz Sekretarz Gminy Trzebnica Daniel Buczak.

IMG_4444.jpeg
z Zygmuntem Maleszką odpowiedzialnym za wykonanie loggii.

IMG_4457.jpeg

IMG_4434.jpeg