UWAGA! Od 9 lipca do 31 sierpnia 2018 roku Urząd Miejski w Trzebnicy czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00. Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00 – 15.00. Burmistrz Gminy Trzebnica w sprawach skarg i wniosków przyjmuje w środy  od godz. 15.00  do godz. 15.15.

  • EN
  • DE

Nominacja wojskowa dla Adama Kempy

Podczas Sesji Rady Miejskiej w Trzebnicy, 18 czerwca, trzebniczanin i Prezes Obwodu Trzebnickiego Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej - Adam Kempa został mianowany na stopień kapitana. Burmistrz Gminy Trzebnica Marek Długozima wraz z Wojskowym Komendantem Uzupełnień we Wrocławiu ppłk Bolesławem Zawadzkim wręczyli nominację, złożyli Panu Adamowi serdeczne gratulacje oraz podziękowali za patriotyczną postawę i godną podziwu służbę naszej Ojczyźnie.

DSC_0024.jpeg

DSC_0032.jpeg
Serdeczne gratulacje z okazji nominacji, w imieniu całej społeczności szkolnej, złożyli także uczniowie pod opieką Pani Krystyny Janowskiej ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Trzebnicy im. Gen. Leopolda Okulickiego „Niedźwiadka”, która jest członkiem i założycielem Dolnośląskiej Rodziny Szkół im. Armii Krajowej.

DSC_0047.jpeg

Pamiątkowe zdjęcie uhonorowanego Adama Kempy z burmistrzem Markiem Długozimą, Przewodniczącym Rady Miejskiej Mateuszem Staniszem, uczniami z SP nr 2 w Trzebnicy oraz Wojskowym Komendantem Uzupełnień we Wrocławiu ppł Bolesławem Zawadzkim, którzy przyznał stopień kapitana.