UWAGA! Od 9 lipca do 31 sierpnia 2018 roku Urząd Miejski w Trzebnicy czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00. Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00 – 15.00. Burmistrz Gminy Trzebnica w sprawach skarg i wniosków przyjmuje w środy  od godz. 15.00  do godz. 15.15.

  • EN
  • DE

Koncert z okazji Dnia Mamy

"Tylko Ty mamo", to tytuł koncertu, jaki odbył się z okazji Dnia Matki 24 maja w Trzebnickim Centrum Kultury i Sportu. Włoskie piosenki o miłości zaśpiewał Maurizio Nicolini.

Jest takie słowo, słowo jedno, przy którym inne słowa bledną.
Słowo - jak słońce jaśniejące, co wszystkie inne słowa gasi.
Słowo z muzyki i uśmiechu, z zapachu kwiatów i nut ptasich.
Słowo – co nigdy nie zawodzi, wierne i czułe do ostatka.
Najbliższe sercu, najpiękniejsze ...Jedno jedyne słowo – MATKA!

To wiersz, jakim zgromadzone panie na koncercie inaugurującym I Trzebnickie Dni Rodziny, przywitał Łukasz Salecki.

koncert (1 of 37).jpeg

- Wspaniałe mamy! Wasze serca przepełnione macierzyńską miłością, zdolne do heroicznego poświęcenia się swoim rodzinom, są największym skarbem na świecie. Nie tylko w wymiarze rodzinnym, ale i społecznym. Dlatego w przededniu Waszego święta, w imieniu własnym i całej wspólnoty samorządu trzebnickiego, chcę Wam za tę postawę gorąco podziękować i na Wasze ręce złożyć wyrazy szczerego uznania i szacunku – tuż przed koncertem Burmistrz Gminy Trzebnica Marek Długozima zwrócił się do wzruszonych mam.

koncert (2 of 37).jpeg

koncert (34 of 37).jpeg

koncert-38.jpeg

Podczas występu zaprezentowano utwory znanych włoskich wykonawców: Al Bano & Romina Power, Drupi, Zucchero i wiele innych. Na prośbę burmistrza włoski artysta zaśpiewał w języku polskim utwór Kazimierza Kowalskiego. Włodarz piosenkę dedykował obecnej na sali matce chrzestnej.

koncert (10 of 37).jpeg

Podczas koncertu zostały rozlosowane cenne nagrody dla mam, a po spotkaniu każda z Pań otrzymała różę.

koncert (27 of 37).jpeg
 
koncert (35 of 37).jpeg

Więcej zdjęć