UWAGA! Od 9 lipca do 31 sierpnia 2018 roku Urząd Miejski w Trzebnicy czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00. Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00 – 15.00. Burmistrz Gminy Trzebnica w sprawach skarg i wniosków przyjmuje w środy  od godz. 15.00  do godz. 15.15.

  • EN
  • DE

Droga do sukcesu w Gimnazjum nr 1

Już niedługo młodzież z trzebnickiego Gimnazjum nr 1 stanie przed trudnym wyborem kolejnego etapu i profilu swojej edukacji. Specjalnie z myślą o tym fakcie do życia powołany został program pod nazwą „Droga do sukcesu”. Jego celem są regularne spotkania gimnazjalistów z mieszkańcami Gminy Trzebnica, którzy odnieśli tytułowy sukces. Inauguracyjne spotkanie odbyło się we wtorek 25 marca w auli Gimnazjum nr 1. Pierwszym gościem uczniów i Dyrektor Elżbiety Nowak był Burmistrz Gminy Trzebnica Marek Długozima.

Zgodnie z myślą przewodnią cyklu spotkań, prowadzący pytali swojego gościa o źródła sukcesu, który odniósł, o to, jak można do niego dojść, o największe osiągnięcia i motywacje, ale także o niepowodzenia czy rzeczy, których jeszcze chce dokonać. W trakcie spotkania burmistrz został także poproszony o wybranie z przygotowanego zbioru cech tych, które uważa za najważniejsze w swojej drodze do sukcesu.

Licznie zebrana młodzież mogła także dowiedzieć się, jakie zmiany i inwestycje w Gminie Trzebnica gospodarz naszego miasta uważa za najważniejsze podczas sprawowania funkcji burmistrza. Marek Długozima wymienił inwestycje, które na stałe odmieniły oblicze Trzebnicy, takie jak: Trzebnicki Park Wodny ZDRÓJ, Stadion Miejski FAIR PLAY ARENA, nowoczesną Szkoła Podstawową nr 2, ale także kilometry dróg i budowę kanalizacji w całej gminie. Jednak, jako swój największy sukces wymienił zaufanie, którym, jak pokazują ostatnie badania wizerunkowe, niezmiennie cieszy się wśród mieszkańców Gminy Trzebnica.

Kończąc spotkanie uczniowie podziękowali swojemu gościowi, przekazując mu symboliczną różę, w odpowiedzi burmistrz życzył mądrych wyborów w kolejnych etapach edukacji. Gościem kolejnego spotkania z uczniami Gimnazjum nr 1 będzie lokalny przedsiębiorca Jacek Tarczyński.

 

Zdjęcia ze spotkania uczniów Gimnazjum nr 1 z Burmistrzem Gminy Trzebnica Markiem Długozimą, które rozpoczyna program "Droga do sukcesu" - cykl spotkań gimnazjalistów z mieszkańcami Gminy Trzebnica, którzy odnieśli tytułowy sukces.
IMG_1387.jpeg

IMG_1385.jpeg

IMG_1433.jpeg

IMG_1405.jpeg

IMG_1414.jpeg

IMG_1421.jpeg

IMG_1433.jpeg

IMG_1455.jpeg