UWAGA! Od 9 lipca do 31 sierpnia 2018 roku Urząd Miejski w Trzebnicy czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00. Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00 – 15.00. Burmistrz Gminy Trzebnica w sprawach skarg i wniosków przyjmuje w środy  od godz. 15.00  do godz. 15.15.

  • EN
  • DE

Super Kot w Pasażu Grunwaldzkim

23 listopada w Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu odbyła się kolejna edycja Targów Turystycznych, tym razem pod hasłem Zimowy Dolny Śląsk zaprasza. Wzięło w niej udział 28 wystawców z całego regionu. Organizatorami imprezy byli Dolnośląska Izba Turystyki, Dolnośląska Organizacja Turystyczna i Agencja Reklamowa Royal Brand.

Reklamowały się ośrodki narciarskie, hotele, muzea. Nie zabrakło również oferty turystycznej z Gminy Trzebnica. Promowaliśmy nasze główne atrakcje, takie jak Bazylika i Klasztor, ale również nasze muzea, kocią ścieżkę, ścieżki biegowe i rowerowe. Dużym zainteresowaniem cieszyła się wśród uczestników oferta naszego Aquaparku. Zimowym akcentem Gminy Trzebnica na Targach Turystycznych było zaproszenie biegaczy z Wrocławia i okolic na kolejną, już 29. edycję Ulicznego Biegu Sylwestrowego. - Joanna Rafalska, Punkt Informacji Turystycznej w Trzebnicy. Dużą atrakcją dla najmłodszych była wizyta Maskotki Trzebnicy – Super Kota, który pozował do zdjęć i rozdawał drobne upominki.

_DSC8164.jpeg

_DSC8289.jpeg

_DSC8172.jpeg

_DSC8278.jpeg

_DSC8258.jpeg