Od 3 lipca do 31 sierpnia 2017 roku Urząd Miejski w Trzebnicy czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00. Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00 – 15.00. Burmistrz Gminy Trzebnica w sprawach skarg i wniosków przyjmuje w środy  od godz. 15.00  do godz. 15.15.

  • EN
  • DE

Głuchów Górny. Będzie nowa droga

W poniedziałek 12 sierpnia o godz. 11.00 w Urzędzie Miejskim miało miejsce otwarcie ofert na remont drogi gminnej w Głuchowie Górnym. W ramach tego projektu zostanie również przebudowana sieć wodociągowa oraz powstanie nowe oświetlenie drogowe. Prace rozpoczną się jeszcze w tym roku.

 

Do przetargu zgłosiła się jedna firma Gembiak-Mikstacki Sp. j., która zaproponowała kwotę 675 tys. 882 zł. Po sprawdzeniu nadesłanej oferty, podpisaniu umowy z wykonawcą, będzie można przystąpić do realizacji zadania.

IMG_1031.jpeg Komisja w składzie od lewej: pracownicy Wydziału Techniczno-Inwestycyjnego Stanisław Koszałko i Paweł Jędrzejewski, burmistrz Marek Długozima, z-ca naczelnika Wydziału Techniczno-Inwestycyjnego Zbigniew Mroziński, pracownik Wydziału Techn.-Inwest. Monika Białas, sołtys Andrzej Koziara i wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Jan Janusiewicz.