Od 3 lipca do 31 sierpnia 2017 roku Urząd Miejski w Trzebnicy czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00. Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00 – 15.00. Burmistrz Gminy Trzebnica w sprawach skarg i wniosków przyjmuje w środy  od godz. 15.00  do godz. 15.15.

  • EN
  • DE

Kolejny plac zabaw dla dzieci. Rzepotowice

Na mocy podpisanej umowy nowoczesny, kolorowy i bezpieczny plac zabaw powstanie teraz w Rzepotowicach. Piaskownice, lokomotywy, huśtawki i karuzele zostaną zamontowane do końca sierpnia.

IMG_1019_małe.jpeg

8 sierpnia br. w Urzędzie Miejskim w Trzebnicy w obecności Skarbnik Gminy Trzebnica Barbary Krokowskiej, sołtys wsi Rzepotowice Doroty Pietrzak oraz Zastępcy Naczelnika Wydziału Techniczno-Inwestycyjnego Zbigniewa Mrozińskiego,  Burmistrz Marek Długozima podpisał umowę z wykonawcą zadania - przedstawicielem firmy PW Apis J. Oziębło.

Plac zabaw, który tu powstanie, będzie nie tylko kolory i świetnie wyposażony, ale będzie również bezpieczny, ponieważ jego nawierzchnia w całości będzie usypana z piasku. Zostaną zamontowane huśtawki, karuzele, piaskownica, ławki i zestawy zabawowe z torami przeszkód i zjeżdżalniami.