UWAGA! Od 9 lipca do 31 sierpnia 2018 roku Urząd Miejski w Trzebnicy czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00. Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00 – 15.00. Burmistrz Gminy Trzebnica w sprawach skarg i wniosków przyjmuje w środy  od godz. 15.00  do godz. 15.15.

  • EN
  • DE

Drużyna Legii Warszawa w Trzebnicy!

Drużyna stacjonowała w hotelu „Trzebnica”, a rozgrzewka zawodników odbyła się na terenach spacerowo – rekreacyjnych przy trzebnickich stawach ulicy Leśnej. Pierwotnie planowano przeprowadzić ją na Trzebnickim Stadionie Miejskim FAIR PLAY ARENA, ale z uwagi na niekorzystne warunki pogodowe zdecydowano, że odbędzie się ona we wspomnianym wyżej miejscu.

Drużyna Legii Warszawa jest już kolejną drużyną polskiej ekstraklasy, która wybrała Trzebnicę na zgrupowanie przed meczami z WKS Śląskiem Wrocław. Warto również przypomnieć, że latem na trzebnickim stadionie trenowała również holenderska drużyna PSV Eindhoven, w której bramkarzem jest reprezentant Polski – Przemysław Tytoń.

Galeria zdjęć:
_galeria_42_81_1_1_3_3_0_0_