UWAGA! Od 9 lipca do 31 sierpnia 2018 roku Urząd Miejski w Trzebnicy czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00. Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00 – 15.00. Burmistrz Gminy Trzebnica w sprawach skarg i wniosków przyjmuje w środy  od godz. 15.00  do godz. 15.15.

  • EN
  • DE

Remont ul. Kwiatowej


Ruszył remont ul. Kwiatowej. Przebudowana zostanie nawierzchnia jezdni, chodników oraz sieć wodociągowa i kanalizacyjna. Jest to pierwszy etap prac, dążących do utworzenia deptaka na ul. Daszyńskiego.

Burmistrz Gminy Trzebnica Marek Długozima: Po zakończeniu remontu na ul. Kwiatowej, prace będą prowadzone także przy ul. Żołnierzy Września, gdzie na złączeniu z ul. Obornicką oraz Marcinowską i Daszyńskiego powstanie rondo usprawniające ruch. Remont tych dróg jest konieczny do zmiany organizacji ruchu i tym samym jest pierwszym etapem zmierzającym do budowy deptaka na fragmencie ulicy Daszyńskiego. Kolejnym etapem będzie częściowe wyłączenie z ruchu drogowego ulicy Daszyńskiego i przystąpienie do realizacji tej długo oczekiwanej przez mieszkańców inwestycji.

Zakres prac przy ul. Kwiatowej obejmuje m.in. roboty przygotowawcze, rozbiórkowe i ziemne, wykonanie nawierzchni jezdni, chodników, zjazdów i miejsc postojowych na ul. Kwiatowej, odcinku ul. B. Chrobrego, ul. Ogrodowej, ul. S. Żeromskiego i ul. Żołnierzy Września, a także przebudowę sieci wodociągowej i kanalizacyjnej z przyłączami.

 

Początek prac remontowych przy ul. Kwiatowej:
IMG_3688.jpeg

IMG_3690.jpeg

IMG_3693.jpeg

Poglądowy projekt remontu ulicy Kwiatowej:

Kwiatowa - szkic.jpeg

Poglądowy projekt remontu ulicy Żołnierzy Września:

Żołnierzy Września - szkic.jpeg