UWAGA! Od 9 lipca do 31 sierpnia 2018 roku Urząd Miejski w Trzebnicy czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00. Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00 – 15.00. Burmistrz Gminy Trzebnica w sprawach skarg i wniosków przyjmuje w środy  od godz. 15.00  do godz. 15.15.

  • EN
  • DE

Głosujmy na filmik z Ujeźdźca Wielkiego!

Uczniowie Gimnazjum w Ujeźdźcu Wielkim biorą udział w Konkursie Tesco dla szkół „Zdrowo najedzeni”, który jest połączeniem sztuki filmowania z lekcją o zasadach zdrowego odżywiania i świadomego wybierania produktów. Do wygrania są atrakcyjne nagrody. Każdy może pomóc w osiągnięciu zwycięstwa przez uczniów z naszej gminy – wystarczy zagłosować!

Realizując projekt uczniowie, pod kierunkiem nauczycieli poznali zasady zdrowego i racjonalnego odżywiania, nakręcili 2-minutowy filmik dotyczący zdrowego żywienia, który następnie zgłosili do konkursu. Teraz potrzebna jest pomoc internautów, aby filmik zdobył jak najwięcej głosów.

Aby poprawnie oddać głos na filmik uczniów Gimnazjum w Ujeźdźcu Wielkim należy zastosować się do prostych zasad: wejść na stronę konkursu i założyć konto, a nastęnie je aktywować przez kliknięcie w link, który zostanie wysłany na podany przez Was adres e-mail. Zalogować się na swoim koncie i codziennie głosować na Waszego faworyta. Możecie oddawać głosy na kilka ulubionych filmików, ale na każdy filmik tylko jeden głos dziennie. Głosowanie trwa do 17.12. 2012 r.

Filmik uczniów Gimnazjum w Ujeźdźcu Wielkim