UWAGA! Od 9 lipca do 31 sierpnia 2018 roku Urząd Miejski w Trzebnicy czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00. Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00 – 15.00. Burmistrz Gminy Trzebnica w sprawach skarg i wniosków przyjmuje w środy  od godz. 15.00  do godz. 15.15.

  • EN
  • DE

Ślubuję być dobrym uczniem!

Tradycją się stało, że każdy nowy uczeń składa uroczyste ślubowanie, gdzie obiecuje pilnie się uczyć, godnie reprezentować szkołę i dbać o jej dobre imię. W szkołach podstawowych Gminy Trzebnica pierwszoklasiści zostali pasowani na uczniów szkoły i tym samym zostali wpisani w jej grono.

Z tej okazji przygotowano specjalne przedstawienia przy wsparciu wychowawców, zaproszono gości, rozdano dyplomy i upominki. W Szkole Podstawowej w Boleścinie, Szkole Podstawowej w Masłowie oraz Szkole Podstawowej w Kuźniczysku podczas ślubowania młodych uczniów wspierali rodzice, dyrektorzy, nauczyciele, koledzy ze starszych klas oraz zaproszeni goście, wśród których byli: Agnieszka Moździerz – Dyrektor ZAPO, Marek Długozima – Burmistrz Gminy Trzebnica oraz Jerzy Trela – Zastępca Burmistrza Gminy Trzebnica.

Wszystkim pierwszoklasistom życzymy powodzenia i wielu sukcesów na nowej ścieżce edukacyjnej!
 

_galeria_42_71_1_1_7_3_0_0_