UWAGA! Od 9 lipca do 31 sierpnia 2018 roku Urząd Miejski w Trzebnicy czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00. Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00 – 15.00. Burmistrz Gminy Trzebnica w sprawach skarg i wniosków przyjmuje w środy  od godz. 15.00  do godz. 15.15.

  • EN
  • DE

Dzień Przedszkolaka

W ramach obchodów Dnia Przedszkolaka dzieci i opiekunowie z Przedszkola nr 2 im. Polskiej Niezapominajki w Trzebnicy uczestniczyli w przemarszu ulicami naszego miasta, kończąc go wizytą u Burmistrza Gminy Trzebnica Marka Długozimy.

Wesołe, kolorowe i ozdobione symbolami swojego przedszkola dzieci maszerowały ulicami Trzebnicy informując mieszkańców o świętowaniu Dnia Przedszkolaka. Ostatnim punktem marszu było wręczenie Burmistrzowi Gminy Trzebnica Markowi Długozimie podziękowań za pracę na rzecz przedszkola. Dzieci zaśpiewały także piosenkę, a następnie zostały nagrodzone słodkim upominkiem. Burmistrz Gminy Trzebnica Marek Długozima życzył dzieciom udanego najbliższego roku spędzonego w przedszkolu, wielu pieknych wspomnień i sukcesów w nauce.

podziękowanie od Przedszkolaków.jpeg
Podziękowania dla Burmistrza Gminy Trzebnica Marka Długozimy.

IMG_0002.jpeg
Świętujące swój dzień przedszkolaki pojawiły się w Urzędzie Miejskim z wizytą i podziękowaniami u Burmistrza Gminy Trzebnica Marka Długozimy po przemarszu ulicami Trzebnicy.

IMG_0007.jpeg
Dzieci wręczyły burmistrzowi podziękowania oraz piekny bukiet kwiatów.

IMG_0023.jpeg
Gdy przedszkolaki zaśpiewały piosenkę, zostały poczęstowane słodkim upominkiem.