UWAGA! Od 9 lipca do 31 sierpnia 2018 roku Urząd Miejski w Trzebnicy czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00. Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00 – 15.00. Burmistrz Gminy Trzebnica w sprawach skarg i wniosków przyjmuje w środy  od godz. 15.00  do godz. 15.15.

  • EN
  • DE

Odnowa chodników

Zgodnie z planem rozpoczęły się prace przy nawierzchni chodników przy ulicach Polnej i Głowackiego, w toku jest remont przy ul. Stawowej, a już niebawem ruszy odnowa chodnika przy ul. Grunwaldzkiej oraz Szarych Szeregów.

Podobnie jak nawierzchnia dróg, tak i chodników jest w Gminie Trzebica sukcesywnie odnawiana. Remonty zostały rozłożone na kilka etapów i odcinków. Obecnie w kilku miejscach miasta prowadzone są lub niebawem rozpoczną się prace przy wymianie chodników.

IMG_0083.jpeg
Nawierzchnia chodnika przy ul. Polnej będzie odnowiona.

IMG_0080.jpeg
Poza nowymi chodnikami, pojawią się w tym miejscu także dodatkowe miejsca parkingowe.

IMG_0075.jpeg
Okolice Międzynarodowego Sanktuarium św. Jadwigi Śląskiej oraz Pocysterskiego Klasztoru Sióstr Boromeuszek zasługują na godne i nowoczesne otoczenie, by nasza największa atrakcja turystyczna stanowiła piękną wizytówkę miasta.

IMG_0102.jpeg
Chodniki przy ul. Szarych Szeregów również uzyskają nową nawierzchnię.