• EN
  • DE

Poszukujemy domów tymczasowych dla psów

Poszukujemy domów tymczasowych dla psów. Uratujmy zwierzaki przed samotnością i schroniskiem. Więcej informacji również na facebookowym profilu Trzebnickiego Klubu Psa.

TKP_PLAKAT_DRUK.jpeg

 

 

szukamy domów dla.png

 

Shelby.png

2-3 letnia sunia, porzucona w zaawansowanej ciąży, przez poprzedniego właściciela. Zachowuje czystość, w domu jest bardzo grzeczna, nie niszczy, niczego nie gryzie, nie ma lęku separacyjnego (nie wyje wniebogłosy kiedy zostaje sama). Bardzo szybko przyzwyczaja się do opiekuna. Uwielbia głaskanie, wylegiwanie na kanapie i drzemki. W stosunku do psów rezydentów, poza kilkoma próbami odstraszenia kumpli w pierwszych dniach po zabiegu, kiedy hormony grały górę, teraz wycisza się i nie szuka konfrontacji. Shelby jest po zabiegu sterylizacji aborcyjnej, jest w trakcie podawania antybiotyku, ale to jeszcze tylko dwa dni. Rana pooperacyjna wygląda dobrze i w sobotę 29 września szwy zostaną usunięte. Psica ma łagodny charakter, pilnie szuka nowego domu, bo nie wyobrażamy sobie wrzucać ją do kojca po okresie rekonwalescencji, póki co dochodzi do siebie w domu wolontariuszki. 

 

Zoe.png

Piękna suczka szuka domu stałego. Znaleziona kilka tygodni temu w okolicach Będkowa. Ma około 2 lat. Jest średniej wielkości. Aktualnie przebywa w domu tymczasowym. Według opiekuna tymczasowego sunia jest bardzo przyjazna, ufna, uwielbia się przytulać. Nie ma problemów z innymi zwierzętami utrzymuje czystość w domu 

 

Sunia.png

Pilnie poszukujemy domu tymczasowego dla suni! Od 18 września jest po zabiegu i w takim stanie nie może trafić do kojca. Zapewniamy karmę i opiekę weterynaryjną. Sunia jest bardzo przyjazna, grzeczna, trzyma czystość, nie ma problemu z innymi zwierzętami. Bardzo prosimy o pomoc!

 

Dilma i Freja.png

Dwie młodziutkie sunie, które zostały wyrzucone z samochodu. Mimo to są ufne, kochane i  łagodne - merdają ogonkami na każdy przejaw zainteresowania ze strony wolontariuszy. Bardzo lubią się bawić, są wesołe i przemiłe. Z wytęsknieniem wypatrują zza krat kojca swojego człowieka.

 

BEZA.png

Młodziutka, sięgająca do kolan sunia, która została znaleziona na terenie Trzebnicy. Pobyt w kojcu jest dla niej bardzo stresujący, dlatego pilnie szukamy dla Bezy kochającego domku,  w którym będzie mogła ponownie zaufać człowiekowi.

 

FART.png

Starszy pies, którego również spotkał okrutny los - został wyrzucony z samochodu. Było to dla niego straszne przeżycie, zwłaszcza dlatego, że jest niewidomy... Fart szuka kochającego domu na jesień swojego życia. Mamy nadzieję, że zdążymy zapewnić mu to jedyne, najlepsze miejsce na świecie, którego wciąż jeszcze nie znalazł. Obecnie przebywa w domu tymczasowym.

 

KARMEL.png

Bardzo wesoły, młody piesek. Jest grzeczny, ładnie chodzi na smyczy, a na spacerach bardzo odważnie broni swoich opiekunów. Obecnie przebywa w domu tymczasowym i z ogromnym wytęsknieniem wyczekuje swojego stałego domku, w którym pozostanie już na zawsze.

 

ŚNIEŻEK.png

Młody, niewielki piesek, który za każdym razem tuli się do wolontariuszy pragnąc uwagi i miłości. Pobyt w kojcu jest dla niego stresujący, to typowy kanapowiec - musimy znaleźć dla niego nowy domek, aby nie trafił do schroniska, gdzie może sobie nie poradzi.

 

TKP_Panorama_256,5_120.jpeg

  • Na pomoc zwierzętom

    IMG_3694.jpeg

    Kilkaset kilogramów karmy suchej i w puszkach, ogromna ilość koców, ręczników, kuwet, transporterów, legowisk, zabawek, smyczy, misek i wiele innych niezbędnych rzeczy, które pozwolą bezdomnym czworonogom przetrwać okres zimowy zebrano podczas akcji zorganizowanej wspólnie przez Gminę Trzebnica oraz Trzebnicki Klub Psa. Honorowym patronat nad wydarzeniem objął po raz trzeci burmistrz Marek Długozima.