UWAGA! Od 9 lipca do 31 sierpnia 2018 roku Urząd Miejski w Trzebnicy czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00. Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00 – 15.00. Burmistrz Gminy Trzebnica w sprawach skarg i wniosków przyjmuje w środy  od godz. 15.00  do godz. 15.15.

  • EN
  • DE

Poszukujemy domów tymczasowych dla psów

Poszukujemy domów tymczasowych dla psów. Uratujmy zwierzaki przed samotnością i schroniskiem. Więcej informacji również na facebookowym profilu Trzebnickiego Klubu Psa.

TKP_PLAKAT_DRUK.jpeg

 

 

szukamy domów dla.png

 

Dilma i Freja.png

Dwie młodziutkie sunie, które zostały wyrzucone z samochodu. Mimo to są ufne, kochane i  łagodne - merdają ogonkami na każdy przejaw zainteresowania ze strony wolontariuszy. Bardzo lubią się bawić, są wesołe i przemiłe. Z wytęsknieniem wypatrują zza krat kojca swojego człowieka.

 

BEZA.png

Młodziutka, sięgająca do kolan sunia, która została znaleziona na terenie Trzebnicy. Pobyt w kojcu jest dla niej bardzo stresujący, dlatego pilnie szukamy dla Bezy kochającego domku,  w którym będzie mogła ponownie zaufać człowiekowi.

 

Perełka.png

Kilkuletnia, przeurocza sunia - została sama po tym, jak jej dotychczasowy właściciel poważnie zachorował. Perełka bardzo garnie się do człowieka, brakuje jej bliskiego kontaktu z opiekunem, domaga się pieszczot i głasków :) Jest bardzo wesoła i kochana. Obecnie przebywa w domu tymczasowym, który będzie jednak musiała niebawem opuścić i trafić znowu za kraty kojca naszego punktu przetrzymań lub schroniska... Nie chcemy do tego dopuścić, dlatego bardzo pilnie szukamy dla niej choćby tymczasowego domu!

 

FART.png

Starszy pies, którego również spotkał okrutny los - został wyrzucony z samochodu. Było to dla niego straszne przeżycie, zwłaszcza dlatego, że jest niewidomy... Fart szuka kochającego domu na jesień swojego życia. Mamy nadzieję, że zdążymy zapewnić mu to jedyne, najlepsze miejsce na świecie, którego wciąż jeszcze nie znalazł. Obecnie przebywa w domu tymczasowym.

 

KARMEL.png

Bardzo wesoły, młody piesek. Jest grzeczny, ładnie chodzi na smyczy, a na spacerach bardzo odważnie broni swoich opiekunów. Obecnie przebywa w domu tymczasowym i z ogromnym wytęsknieniem wyczekuje swojego stałego domku, w którym pozostanie już na zawsze.

 

ŁATEK.png

Piesek został porzucony w swoim życiu najprawdopodobniej dwukrotnie. Mimo to jest towarzyski i bardzo tęskni za swoim  człowiekiem - za każdym razem widząc wolontariuszy merda ogonkiem i wypatruje swojej kolejnej szansy:) Jest młody i  niewielkich rozmiarów. 

 

ŚNIEŻEK.png

Młody, niewielki piesek, który za każdym razem tuli się do wolontariuszy pragnąc uwagi i miłości. Pobyt w kojcu jest dla niego stresujący, to typowy kanapowiec - musimy znaleźć dla niego nowy domek, aby nie trafił do schroniska, gdzie może sobie nie poradzi.

 

TKP_Panorama_256,5_120.jpeg

  • Na pomoc zwierzętom

    IMG_3694.jpeg

    Kilkaset kilogramów karmy suchej i w puszkach, ogromna ilość koców, ręczników, kuwet, transporterów, legowisk, zabawek, smyczy, misek i wiele innych niezbędnych rzeczy, które pozwolą bezdomnym czworonogom przetrwać okres zimowy zebrano podczas akcji zorganizowanej wspólnie przez Gminę Trzebnica oraz Trzebnicki Klub Psa. Honorowym patronat nad wydarzeniem objął po raz trzeci burmistrz Marek Długozima.