UWAGA! Od 9 lipca do 31 sierpnia 2018 roku Urząd Miejski w Trzebnicy czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00. Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00 – 15.00. Burmistrz Gminy Trzebnica w sprawach skarg i wniosków przyjmuje w środy  od godz. 15.00  do godz. 15.15.

  • EN
  • DE

Olimpiada Zimowa na Lodzie

Trzebnickie lodowisko przy Kompleksie Sportowym ORLIK 2012, zamieniło się w sobotę 18 lutego w arenę sportowej rywalizacji. Uczestnicy mierzyli się ze sobą w różnych konkurencjach w swoich kategoriach wiekowych.

Doskonałej zabawy dostarczyły m.in. slalom po okręgu, slalom między tyczkami, prowadzenie krążka kijem hokejowym, strzał na bramkę, jazda do tyłu, konkurencje rodzinne. Na uczestników czekały dyplomy oraz wiele nagród i upominków. Organizatorzy zapewnili profesjonalny sprzęt, darmowe wypożyczenie łyżew, opiekę medyczną, a przede wszystkim aktywny, rodzinny wypoczynek w wesołej atmosferze.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy za rok!

OZL 001.jpeg
W Olimpiadzie udział wzięło 35 zawodników, w 6 kategoriach.

OZL 024.jpeg
Konkurencje pięcioboju Olimpiady Zimowej na Lodzie przypadły uczestnikom do gustu i dostarczyły wielu emocji i dobrej zabawy.

OZL 039.jpeg
Na zwycięzców czekały nagrody-niespodzianki oraz pamiątkowe dyplomy.