• EN
  • DE

Aktywny Dolny Śląsk 2017 - zapraszamy do głosowania

Burmistrz Gminy Trzebnica Marek Długozima gorąco zachęca wszystkich mieszkańców oraz sympatyków Trzebnickiego Biegu Sylwestrowego do głosowania na projekt "XXXIII Bieg Sylwestrowy" (pozycja nr 16; Rejon Wrocławski) w pilotażowym Programie Regionalnego Budżetu Obywatelskiego dla inicjatyw sportowych i turystycznych "Aktywny Dolny Śląsk".

Dzięki Państwa pomocy możemy uzyskać środki na dofinansowanie tej corocznej imprezy, a także mogą Państwo uczestniczyć w podejmowaniu społecznych inicjatyw na rzecz regionu, jest to bowiem obywatelski projekt wydatkowania pieniędzy publicznych na wydarzenia sportowe i turystyczne. 

Aby zagłosować należy przejść na stronę: www.aktywny.dolnyslask.pl

www_aktywny dolny śląsk grafiki_2017.jpeg

W 2014 roku obchodziliśmy 30. Jubileuszowy Uliczny Bieg Sylwestrowy, chcielibyśmy przypomnieć o infografikach przygotowanych z tej okazji:

 

 

 

  • 32. Uliczny Bieg Sylwestrowy w Trzebnicy 2016

    014.jpeg

    Za nami kolejny 32. Uliczny Bieg Sylwestrowy, czyli jedno z największych sportowych wydarzeń organizowanych przez Gminę Trzebnica.  W tym roku do współpracy zostało zaproszone Stowarzyszenie Pro-Run Wrocław. Warto nadmienić, że od 5 lat wydarzenie ma wymiar charytatywny. Tym razem 1500 zawodników pobiegło dla małej Kai Bajewskiej.