• EN
 • DE

500 Plus – ważne informacje

Od pierwszego kwietnia przyjmowane są wnioski w ramach programu 500 Plus. W Gminie Trzebnica obsługę Programu realizuje Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej. W wyznaczonych pokojach na II piętrze Urzędu Miejskiego można pobierać  i składać odpowiednie wnioski(dostępne do pobrania również TU)

- Gmina Trzebnica jest przygotowana do realizacji Programu 500 Plus. Już od środy 23 marca w wyznaczonych pokojach na II piętrze Urzędu Miejskiego można było pobierać odpowiednie wnioski – powiedział burmistrz Marek Długozima i dodał - Dodatkowo wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców, ustanowiłem specjalny dyżur, podczas którego po godzinach pracy urzędu, tj. w środy do godziny 18, możliwe będzie uzyskanie odpowiednich informacji oraz złożenie wniosku w ramach programu 500 Plus. Środowe dyżury będą się odbywały do czerwca włącznie. W pozostałych dniach Ośrodek Pomocy Społecznej czynny jest w godzinach pracy Urzędu Miejskiego – zakończył Burmistrz.

Koordynator programu - Katarzyna Kuczma, pracownika OPS – w celu szczegółowych informacji prośba o kontakt osobisty lub pod numerem telefonu 71/ 312 05 27 wew. 49.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Programu 500+ należy kliknąć w obrazek.

500+.jpeg

Zobacz także:
 • 500 bus w Trzebnicy

  IMG_0594 - Kopia.jpeg

  W ramach zainicjowanej przez Dolnośląski Urząd Wojewódzki we Wrocławiu kampanii promocyjnej rządowego programu Rodzina 500+, Gminę Trzebnicę odwiedził „500 bus”. Burmistrz Marek Długozima wraz z pracownikami Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, który w Gminie Trzebnica odpowiedzialny jest za obsługę programu, spotkał się z urzędnikami wojewódzkimi. 

 • Rodzina 500+

  Program 500 +.jpeg

  Pragnę poinformować, że Gmina Trzebnica jest przygotowana do realizacji Programu 500 Plus. Już od środy 23 marca w wyznaczonych pokojach na II piętrze Urzędu Miejskiego będzie można pobierać wnioski.

 • Gmina przygotowana do Programu 500 plus

  Dzien Dziecka (164 of 196).jpeg

  Na mocy przyjętego przez Sejm projektu Rodzina 500 Plus świadczenie wychowawcze w wysokości 500 zł netto miesięcznie będzie przysługiwało na każde drugie i kolejne niepełnoletnie dziecko, a w przypadku pierwszego dziecka po spełnieniu kryterium dochodowego (800 zł lub 1200 zł na członka rodziny). Start programu planowany jest na kwiecień. Gmina Trzebnica jest przygotowana do realizacji tego projektu.