UWAGA! Od 9 lipca do 31 sierpnia 2018 roku Urząd Miejski w Trzebnicy czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00. Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00 – 15.00. Burmistrz Gminy Trzebnica w sprawach skarg i wniosków przyjmuje w środy  od godz. 15.00  do godz. 15.15.

  • EN
  • DE

Znamy zwycięzców konkursu!

Ponad 100 laurek otrzymał Super Kot z okazji swojego święta. Jest to wynik konkursu „Laurka dla Super Kota” ogłoszonego przez Burmistrza Gminy Trzebnica Marka Długozimy. Przypomnijmy, że był on skierowany do dzieci do lat 9 a jego celem jest promocja wizerunku maskotki Gminy Trzebnica zarówno wśród dzieci jak i młodzieży.

Po burzliwych naradach, komisji konkursowej, udało się wyłonić 5 zwycięskich prac i przyznać jedno wyróżnienie. Ich autorzy już niebawem, bo 17 lutego w Dniu Kota zostaną nagrodzeni w Gminnym Centrum Kultury. Oczywiście tego dnia nie może zabraknąć samego solenizanta, czyli Super Kota.

- Jesteśmy mile zaskoczeni ilością prac jak wpłynęła na konkurs „Laurka dla Super Kota”. Cieszy nas fakt, że dzieci pamiętają o trzebnickiej maskotce nie tylko z okazji jej święta- mówi jeden z członków komisji konkursowej i dodaje- wybór prac był bardzo trudny. Widać było ogromne zaangażowanie dzieci i staranność z jaką wykonano laurki. Pod uwagę braliśmy przede wszystkim samodzielność wykonanych prac przez dzieci. O tym jak zachwycające to były laurki będą mogli się Państwo przekonać już niebawem, gdyż z wybranych prac w Gminnym Centrum Kultury zostanie utworzona wystawa.

Serwus Moi Pomocnicy!

Prace laureatów:

Jakub Mróz Niepubliczne Przedszkole Słoneczko Lat 5.jpegJakub Mróz, Niepubliczne Przedszkole Słoneczko, lat 5
 

Julia Rudkiewicz Przedszkole nr 1 Lat 4.jpeg Julia Rudkiewicz, Przedszkole nr 1, lat 4
 

Maja Raval Przedszkole Nr 2 Lat 6.jpegMaja Raval Przedszkole Nr 2 lat 6
 

Jakub Kryczka Ujeździec Wielki.jpegJakub Kryczka Ujeździec Wielki
 

Nina Buczak Przedszkole Nr 2 Lat 4.jpegNina Buczak, Przedszkole Nr 2, lat 4
 

wyróżnienie:

Zuzanna Szymanowicz SP Nr 2 Kl. I.jpegZuzanna Szymanowicz, SP Nr 2, Kl. I