Od 3 lipca do 31 sierpnia 2017 roku Urząd Miejski w Trzebnicy czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00. Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00 – 15.00. Burmistrz Gminy Trzebnica w sprawach skarg i wniosków przyjmuje w środy  od godz. 15.00  do godz. 15.15.

  • EN
  • DE

Jubileusz 10-lecia Halowego Turnieju Piłki Nożnej

31 stycznia w Zespole Szkół w Ujeźdźcu Wielkim odbyła się X jubileuszowa edycja Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Gminy Trzebnica Marka Długozimy. W zawodach uczestniczyły drużyny reprezentujące okoliczne miejscowości: LKS „Błysk” Kuźniczysko, LKS „Sokół” Ujeździec Wielki, LZS „Zryw” Komorowo, LZS Szczytkowice, LZS „Orzeł” Biedaszków Wielki, LZS „Sokół” Ujeździec Mały.

Nad prawidłowym przebiegiem zawodów i bezpieczeństwem zawodników czuwało dwóch niezależnych sędziów. Po rozegraniu 14 spotkań pierwsze miejsce zajęła drużyna LKS „Błysk” Kuźniczysko. Drugie miejsce zdobył LKS „Sokół” Ujeździec Wielki, a trzecie miejsce przypadło drużynie LZS „Orzeł” Biedaszków Wielki I – drużyna pierwsza.  Na czwartym miejscu uplasował się LZS „Sokół” Ujeździec Mały I – drużyna pierwsza. Jak co roku sędziowie wybierali najlepszego zawodnika i najlepszego bramkarza. Najlepszym zawodnikiem okazał się Zbigniew Janik, a najlepszym bramkarzem Piotr Maślankowski.

Puchary zwycięzcom wręczyli: Burmistrz Gminy Trzebnica Marek Długozima, dyrektor Zespołu Szkół w Ujeźdźcu Wielkim Mariusz Szkaradziński oraz inicjator turnieju Andrzej Janik. Burmistrz podziękował Radnemu Rady Miejskiej Andrzejowi Janikowi za zaangażowanie w działalność sportową na rzecz społeczności lokalnej oraz za wspaniały turniej i determinację w jego organizację i przekazał symboliczną piłkę z dedykacją. Wyrazy podziękowania skierował również do pana dyrektora Mariusza Szkaradzińskiego za wkład i zaangażowanie w jubileuszową edycję turnieju. Działacze sportowi uhonorowali  Marka Długozimę Burmistrza Gminy Trzebnica statuetką z dedykacją wraz z podziękowaniami za przychylność i udzielone wsparcie dla działań sportowych.