• EN
  • DE

Zdrowie

Ochrona zdrowia jest jednym z priorytetowych kierunków działań gminy. Prowadzimy przedsięwzięcia zachęcające mieszkańców do prowadzenia zdrowego i aktywnego trybu życia, przygotowujemy infrastrukturę do uprawiania rożnych form sportu na świeżym powietrzu, dbamy o tereny zielone naszej gminy. Przeprowadzamy także kompleksową modernizację ośrodka zdrowia - Gminnego Centrum Medycznego Trzebnica-ZDRÓJ, który już niebawem przyjmie pacjentów w nowych salach, z nowoczesnym sprzętem, z szeroką ofertą specjalistów.

Wybudowanie nowoczesnej przychodni zdrowia, pełniącej szeroki zakres usług medycznych, to zadanie wielopoziomowe i skomplikowane. Podejmujemy jednak to wyzwanie, by zapewnić mieszkańcom naszej gminy opiekę lekarską na najwyższym poziomie. Obecna przychodnia przechodzi więc gruntowny remont oraz rozbudowę. Obok budowy Gminnego Parku Wodnego Trzebnica-ZDRÓJ, modernizacji Trzebnickiego Stadionu Miejskiego FAIR PLAY ARENA czy Gminnego Centrum Kultury i Sportu, będzie to jedna z największych inwestycji naszej gminy z ostatnich lat.

 

Gminne Centrum Medyczne Trzebnica-ZDRÓJ

Szanowni Mieszkańcy, w związku z remontem, przebudową oraz rozbudową przychodni zdrowia prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Przepraszamy za chwilowe utrudnienia.

PLANOWANE ZAKOŃCZENIE INWESTYCJI - 30 CZERWCA 2016 r.

www.gcm.trzebnica.pl

 

 

 

 

 
Zobacz także: