Od 3 lipca do 31 sierpnia 2017 roku Urząd Miejski w Trzebnicy czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00. Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00 – 15.00. Burmistrz Gminy Trzebnica w sprawach skarg i wniosków przyjmuje w środy  od godz. 15.00  do godz. 15.15.

  • EN
  • DE

Turystyka

Odpocznij od zgiełku! Nasza gmina może poszczycić się wieloma zabytkami i miejscami, które stanowią atrakcje turystyczne. Każdy znajdzie coś dla siebie – historię, a nawet prehistorię, spacery, przyrodę, sport, a przede wszystkim odpoczynek od wielkomiejskiego zgiełku.
Zachęcamy do zapoznania się z nowym portalem w całości tematycznym poświęconym turystyce w Gminie Trzebnica - www.turystyka.trzebnica.pl, Interaktywną Mapą, a także gotowymi trasami do wydrukowania oraz Rodzinnym Przewodnikiem Turystycznym po Gminie Trzebnica.

 

Zobacz także:
  • Winna Góra – koncepcja coraz klarowniejsza

    IMG_8140.jpeg

    We wtorek 17 listopada w Urzędzie Miejskim w Trzebnicy odbyło się spotkanie, będące kontynuacją rozmów związanych z zagospodarowaniem Winnej „Kociej” Góry. Na poprzednim spotkaniu, które odbyło się 2 listopada, architekt Bartosz Żmuda z CREOPROJECT został poproszony o przygotowanie ogólnej koncepcji zagospodarowania terenu, w oparciu o wcześniejsze projekty. W efekcie powstały pomysły oraz szkice, które zostały przedyskutowane podczas wtorkowej narady.