• EN
 • DE

Aktualności

 • Panorama Trzebnicka

  Panorama Trzebnicka

  Zachęcamy do zapoznania się z najnowszym specjalnym wydaniem Dwutygodnika Samorządowego Gminy Trzebnica - Panorama Trzebnicka nr 17(146)/2018.

 • Sprawdź, gdzie możesz zagłosować 21 października

  aktualności.jpeg

  Burmistrz Gminy Trzebnica podaje do wiadomości wyborców informację o numerach oraz granicach obwodów głosowania, wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych oraz możliwości głosowania korespondencyjnego i przez pełnomocnika w wyborach do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz w wyborach wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

 • Z ostatniej chwili!

  uwaga.jpeg

  Z ostatniej chwili! W dniu 18 października 2018 r. Sąd Okręgowy we Wrocławiu, XII Wydział Cywilny, w orzeczeniu wydanym w trybie wyborczym nakazał Robertowi Adachowi, kandydatowi na Radnego Powiatu Trzebnickiego, zamieszczenie najpóźniej w ciągu 24 godzin, na witrynie internetowej portalu Facebook.com, w ramach strony głównej użytkownika "NOWa Gazeta Trzebnicka" sprostowania informacji nieprawdziwych, opublikowanych przez niego uprzednio w wiadomości zamieszczonej w powyższej lokalizacji internetowej w dniu 13 października 2018 r. 

 • „Pstryczek w nos – zróbmy na złość” to za mało!

  ZEUMT0928s005.jpeg

  Zapraszamy do zapoznania się z artykułem burmistrza Marka Długozimy, który ukazał się na łamach Panoramy Trzebnickiej.

 • 4 lata skutecznego rozwoju

  4 lata rozwoju.jpeg

  Zapraszamy do pobrania i zapoznania się z dodatkiem specjalnym do Panoramy Trzebnickiej podsumowującym 4 lata skutecznego rozwoju Gminy Trzebnica.

 • Subiektywnym okiem Burmistrza

  ubiektywnym.jpeg

  Zapraszamy do zapoznania się z artykułem burmistrza Marka Długozimy, który ukazał się na łamach Panoramy Trzebnickiej.

 • Inwestycje w trzebnickie Liceum

  IMG_7274.jpeg

  Wielomilionowy remont Zespołu Szkół nr 1 w Trzebnicy zakończony, a oficjalne przecięcie wstęgi, którego dokonali burmistrz Marek Długozima, starosta Waldemar Wysocki, wicestarosta Jerzy Trela oraz dyrektor Kamila Możdzeń-Berbeć, dało nowy początek szkole z wielkimi tradycjami. 

 • Mamy Squasha

  IMG_6217.jpeg

  W słoneczną sobotę 13 października Burmistrz Gminy Trzebnica Marek Długozima uroczyście otworzył nowy Gminny Obiekt Sportowo-Rekreacyjny przy ul. 3. Maja w Trzebnicy. Koszt inwestycji to blisko 4 mln złotych. 

 • Trzebnickie podwórka modernizowane

  IMG_4779.jpeg

  Kolejne trzebnickie podwórka przechodzą transformację. U zbiegu ulic Daszyńskiego i Głowackiego rozpoczęły się już prace, powstanie tam plac zabaw. Na ulicy św. Jadwigi teren przed budynkiem wyłożony został nową kostką, a pod adresem Rynek 23 powstanie nowy mur oporowy.

 • Bezpiecznie do szkoły i przychodni

  IMG_6998.jpeg

  Dobra współpraca zarządu Powiatu Trzebnickiego z burmistrzem Markiem Długozimą oraz radnymi z klubu radnych KWW Skuteczni Dla Rozwoju przynosi kolejne efekty w postaci inwestycji zwiększających komfort i bezpieczeństwo mieszkańców. Wykonany zostanie chodnik w miejscowości Ujeździec Wielki wzdłuż drogi powiatowej nr 1331D. Prace, które przeprowadzi Zakład Budowlany Wojciecha Rappa już się rozpoczęły. Koszt budowy, to ponad 300 tys. zł.