Od 3 lipca do 31 sierpnia 2017 roku Urząd Miejski w Trzebnicy czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00. Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00 – 15.00. Burmistrz Gminy Trzebnica w sprawach skarg i wniosków przyjmuje w środy  od godz. 15.00  do godz. 15.15.

  • EN
  • DE

Place zabaw x 8

Będkowo, Blizocin, Koniowo, Masłów, Skoroszów, Ujeździec Mały, Ujeździec Wielki i Jaźwiny - to wioski, w których do końca września powstaną nowoczesne place zabaw dla dzieci. 29 sierpnia br. Burmistrz Gminy Trzebnica Marek Długozima podpisał umowę z pełnomocnikiem Przedsiębiorstwa Wieolobranżowego „Apis” J.Oziębło z Jarosławia – wykonawcą projektu.

Prace przy budowie placów ruszą już na początku września. Koszt projektu to ok. 585.000 zł. Projekt jest realizowany w ramach zadania „Poprawa jakości życia na obszarach wiejskich Gminy Trzebnica poprzez budowę placów zabaw i boiska wielofunkcyjnego współfinansowana z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007-2013”. Drabinki, zjeżdżalnie, huśtawki, piaskownice, karuzele, a nawet kolorowy pociąg będą do dyspozycji dzieci z ośmiu wsi już pod koniec września. Dla wielu maluchów to jedyna szansa, aby bez organizowania specjalnych wypraw do dużego miasta, spędzić czas na atrakcyjnym wypoczynku w pobliżu swojego domu.

IMG_0245a.jpeg
Burmistrz Marek Długozima podpisuje umowę z pełnomocnikiem Przedsiębiorstwa Wielobranżowego "Apis" J.Oziębło - wykonawcą projektu 8 placów zabaw