UWAGA! Szanowni Państwo, na podstawie zarządzenia nr OR.0050.31.2019  Burmistrza Gminy Trzebnica z dnia 29 marca 2019 roku informujemy, że w dniu 2 maja 2019 roku (czwartek) Urząd Miejski w Trzebnicy będzie nieczynny. Dyżur pełnić będzie Urząd Stanu Cywilnego w godzinach od 7.30 do 15.30.. W zamian Urząd będzie otwarty 25 maja 2019 roku (sobota) w godzinach od 7.30 do 15.30.

  • EN
  • DE

Szynobusem na basen

Ta oferta może zainteresować mieszkańców Wrocławia i wiosek, które na trasie mija dolnośląski szynobus. A gdyby tak jeszcze bilet był w promocyjnej cenie? 12 lipca br. w Urzędzie Miejskim w Trzebnicy o wspólnych projektach rozmawiali: burmistrz Gminy Trzebnica Marek Długozima, przedstawiciele Trzebnickiego Parku Wodnego „Zdrój” i Kolei Dolnośląskich.

- Chcemy, aby nowy basen był przede wszystkim atrakcją dla trzebniczan, ale zależy nam również na mieszkańcach Dolnego Śląska. I o nich także będziemy zabiegać. Postaramy się zachęcić zarówno młodzież, rodziny, jak i osoby starsze spoza terenu gminy do korzystania z Trzebnickiego Parku Wodnego „Zdrój”. A przy okazji będziemy promować inne atrakcje w mieście – mówi burmistrz Marek Długozima.