UWAGA! Od 9 lipca do 31 sierpnia 2018 roku Urząd Miejski w Trzebnicy czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00. Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00 – 15.00. Burmistrz Gminy Trzebnica w sprawach skarg i wniosków przyjmuje w środy  od godz. 15.00  do godz. 15.15.

  • EN
  • DE

Szynobusem na basen

Ta oferta może zainteresować mieszkańców Wrocławia i wiosek, które na trasie mija dolnośląski szynobus. A gdyby tak jeszcze bilet był w promocyjnej cenie? 12 lipca br. w Urzędzie Miejskim w Trzebnicy o wspólnych projektach rozmawiali: burmistrz Gminy Trzebnica Marek Długozima, przedstawiciele Trzebnickiego Parku Wodnego „Zdrój” i Kolei Dolnośląskich.

- Chcemy, aby nowy basen był przede wszystkim atrakcją dla trzebniczan, ale zależy nam również na mieszkańcach Dolnego Śląska. I o nich także będziemy zabiegać. Postaramy się zachęcić zarówno młodzież, rodziny, jak i osoby starsze spoza terenu gminy do korzystania z Trzebnickiego Parku Wodnego „Zdrój”. A przy okazji będziemy promować inne atrakcje w mieście – mówi burmistrz Marek Długozima.