UWAGA! Od 9 lipca do 31 sierpnia 2018 roku Urząd Miejski w Trzebnicy czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00. Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00 – 15.00. Burmistrz Gminy Trzebnica w sprawach skarg i wniosków przyjmuje w środy  od godz. 15.00  do godz. 15.15.

  • EN
  • DE

Nowa odsłona zajęć sportowych dla Rodzin 3+

Gmina Trzebnica serdecznie zaprasza wszystkie Rodziny 3+ na bezpłatne zajęcia sportowe! Odbywają się one w każdą sobotę i trwać będą do końca marca. Z uwagi na zaplanowany na najbliższą sobotę Turniej koszykówki El Clasico odwołane zostają zajęcia w dniu 21.02, o czym już informowaliśmy.

Bezpłatny wstęp na zajęcia umożliwia Karta Rodziny 3+. To od uczestników zależy, co będą robić na zajęciach. Od godziny 14:00 do 15:00 można pograć w piłkę nożną. Później hala zaaranżowana zostanie na zajęcia dowolne - różne w zależności od chęci i umiejętności uczestników. Warto jednak spróbować swoich sił w grach zespołowych, planszowych czy pobawić się w kąciku dla dzieci najmłodszych. Do 17:00 można m.in. spróbować sił i zagrać w badmintona, czy tenisa stołowego wraz z rodzicami lub spokojnie rozegrać jedną z gier planszowych.

Na hali od 28.02 w soboty będą również obecni animatorzy, którzy zorganizują czas i przeprowadzą tematyczne gry i zabawy dla najmłodszych. Co sobotę będzie czekać coś nowego i ciekawego. Gdy rodzice będą oddawali się sportowej rywalizacji, najmłodsi będą mogli uczestniczyć w zorganizowanych zajęciach plastycznych, specjalnych konkursach, zawodach sprawnościowych i innych ciekawych formach spędzania czasu. Jeśli należysz do gminnego programu Rodzina 3+ i chcesz spędzić czas sobotni na dobrej zabawie i rodzinnych rozgrywkach, przy okazji wkręcając się w sport, to te spotkania są dla Ciebie.

Zachęcamy do uczestnictwa w zaplanowanych animacjach rodziców z dziećmi mniejszymi i większymi. Nowa odsłona zajęć rusza. Zapraszamy serdecznie!
 

pasek do PT rodzina plus3.jpeg