UWAGA! Szanowni Państwo, na podstawie zarządzenia nr OR.0050.31.2019  Burmistrza Gminy Trzebnica z dnia 29 marca 2019 roku informujemy, że w dniu 2 maja 2019 roku (czwartek) Urząd Miejski w Trzebnicy będzie nieczynny. Dyżur pełnić będzie Urząd Stanu Cywilnego w godzinach od 7.30 do 15.30.. W zamian Urząd będzie otwarty 25 maja 2019 roku (sobota) w godzinach od 7.30 do 15.30.

  • EN
  • DE

Gratulacje dla Liquidmime

Burmistrz Gminy Trzebnica Marek Długozima złożył osobiste gratulacje grupie Liquidmime – Annie i Jimowi Williams, którzy wygrali 27. Przegląd Kabaretów PAKA w Krakowie. Spotkanie odbyło się w Urzędzie Miejskim.

Przypomnijmy, że spośród ośmiu młodych kabaretów, które wzięły udział w krakowskim konkursie 15 i 16 kwietnia, Jury w składzie: Krzysztof Jaślar, Dariusz Kamy Ireneusz Krosny, Jacek Popiel i Zbigniew Zamachowski, nagrodziło najważniejszym wyróżnieniem zespół Liquidmime, ex aequo z kabaretem Fraszka.

Jim Williams – twórca kabaretu Liquidmime, z sukcesami występował w ostatniej edycji telewizyjnego programu „Mam Talent”, zdobywając uznanie jurorów oraz szerokie grono fanów.

To wspaniałe wyróżnienie daje nowe możliwości rozwoju zatem życzymy wielu dalszych sukcesów zawodowych.
 

IMG_3857_1.jpeg
Anna i Jim Williams wraz z Burmistrzem Gminy Trzebnica - Markiem Długozimą.