Od 3 lipca do 31 sierpnia 2017 roku Urząd Miejski w Trzebnicy czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00. Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00 – 15.00. Burmistrz Gminy Trzebnica w sprawach skarg i wniosków przyjmuje w środy  od godz. 15.00  do godz. 15.15.

  • EN
  • DE

Gratulacje dla Liquidmime

Burmistrz Gminy Trzebnica Marek Długozima złożył osobiste gratulacje grupie Liquidmime – Annie i Jimowi Williams, którzy wygrali 27. Przegląd Kabaretów PAKA w Krakowie. Spotkanie odbyło się w Urzędzie Miejskim.

Przypomnijmy, że spośród ośmiu młodych kabaretów, które wzięły udział w krakowskim konkursie 15 i 16 kwietnia, Jury w składzie: Krzysztof Jaślar, Dariusz Kamy Ireneusz Krosny, Jacek Popiel i Zbigniew Zamachowski, nagrodziło najważniejszym wyróżnieniem zespół Liquidmime, ex aequo z kabaretem Fraszka.

Jim Williams – twórca kabaretu Liquidmime, z sukcesami występował w ostatniej edycji telewizyjnego programu „Mam Talent”, zdobywając uznanie jurorów oraz szerokie grono fanów.

To wspaniałe wyróżnienie daje nowe możliwości rozwoju zatem życzymy wielu dalszych sukcesów zawodowych.
 

IMG_3857_1.jpeg
Anna i Jim Williams wraz z Burmistrzem Gminy Trzebnica - Markiem Długozimą.