UWAGA! Od 9 lipca do 31 sierpnia 2018 roku Urząd Miejski w Trzebnicy czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00. Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00 – 15.00. Burmistrz Gminy Trzebnica w sprawach skarg i wniosków przyjmuje w środy  od godz. 15.00  do godz. 15.15.

  • EN
  • DE

W ramach współpracy z Policją

 

W ramach współpracy Gminy Trzebnica z Komendą Powiatową Policji w Trzebnicy, 5 stycznia br. burmistrz Marek Długozima na ręce Komendanta KPP Dionizego Dyjaka przekazał sprzęt biurowy w postaci m.in. nowoczesnej drukarki i aparatu fotograficznego z pełnym wyposażeniem. Wcześniej, w grudniu 2014 roku Gmina dofinansowała zakup dwóch nowych radiowozów policyjnych.

W grudniu do trzebnickich policjantów trafiły 2 nowe radiowozy - oznakowana Kia Ceed i nieoznakowany Hyundai i20. Sprzęt ten zastąpił wyeksploatowane starsze modele. Zostały one zakupione w ramach programu modernizacji Policji. Nowoczesny oznakowany radiowóz Kia Ceed otrzymali policjanci trzebnickiej drogówki a nieoznakowany Hyundai służy funkcjonariuszom wydziału kryminalnego. Nowe radiowozy z pewnością podniosą standard pracy policjantów w ich codziennej służbie.

Natomiast dziś funkcjonariusze z wydziału dochodzeniowo-śledczego otrzymali sprzęt biurowy w postaci nowoczesnej drukarki i aparatu fotograficznego wyposażonego m.in. w dodatkowe karty pamięci.

Burmistrz Marek Długozima podkreśla: - Bardzo wysoko cenię sobie współpracę z Komendą Powiatową Policji w Trzebnicy, a szczególnie z panem komendantem Dionizym Dyjakiem. Cieszę się, że jako Gmina Trzebnica możemy wesprzeć naszych funkcjonariuszy i przyczynić się do poprawy warunków i jakości ich pracy.

Również Komendant Powiatowej Policji Dionizy Dyjak w swoim podziękowaniu za wsparcie finansowe i zakup sprzętu biurowego do celów służbowych zapewnił, że ten gest wpłynie z pewnością na jakość i szybkość wykonywanych przez funkcjonariuszy czynności służbowych.

IMG_6432.jpeg Burmistrz Marek Długozima i Komendant KPP w Trzebnicy Dionizy Dyjak 5 stycznia br. podpisali stosowną umową, na mocy której sprzęt został przekazany funkcjonariuszom.

DSCF3403 (2).jpeg Sprzęt, który policjanci otrzymali to m.in. nowoczesna drukarka i aparat fotograficzny z pełnym doposażeniem.

DSCF3406.jpeg W grudniu ubiegłego roku Gmina Trzebnica dofinansowała również zakup dwóch nowych wozów policyjnych.

IMG_6436.jpeg Komendant KPP w Trzebnicy Dionizy Dyjak serdecznie dziękował za otrzymane wsparcie.

 
skan ewelina_GOTOWE (2).jpeg