UWAGA! Od 9 lipca do 31 sierpnia 2018 roku Urząd Miejski w Trzebnicy czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00. Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00 – 15.00. Burmistrz Gminy Trzebnica w sprawach skarg i wniosków przyjmuje w środy  od godz. 15.00  do godz. 15.15.

  • EN
  • DE

LIQUIDMIME zwycięzcą 27. Przeglądu Kabaretów PAKA w Krakowie

Z przyjemnością informujemy, że trzebnicki kabaret Liquidmime zdobył prestiżową nagrodę Grand Prix podczas 27. Przeglądu Kabaretów PAKA w Krakowie. Serdecznie gratulujemy!

Spośród ośmiu młodych kabaretów, które wzięły udział w krakowskim konkursie 15 i 16 kwietnia, Jury w składzie: Krzysztof Jaślar, Dariusz Kamy Ireneusz Krosny, Jacek Popiel i Zbigniew Zamachowski, nagrodziło najważniejszym wyróżnieniem zespół Liquidmime, ex aequo z kabaretem Fraszka.

Przypomnijmy, że Jim Williams – twórca kabaretu Liquidmime, z sukcesami występował w ostatniej edycji telewizyjnego programu „Mam Talent”, zdobywając uznanie jurorów oraz szerokie grono fanów. Obecnie występuje ze swoją żoną Anną Wojtkowiak Williams.

Życzymy kolejnych sukcesów!

17.jpeg

Kabaret Liquidmime, w składzie - Anna i Jim Williams.