UWAGA! Od 9 lipca do 31 sierpnia 2018 roku Urząd Miejski w Trzebnicy czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00. Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00 – 15.00. Burmistrz Gminy Trzebnica w sprawach skarg i wniosków przyjmuje w środy  od godz. 15.00  do godz. 15.15.

  • EN
  • DE

Oświetlenie w Szczytkowicach

Burmistrz Marek Długozima wraz z sołtys Szczytkowic Martą Piasecką ustalają ostatecznie termin zainstalowania oświetlenia drogowego w Szczytkowicach, o które to pani sołtys od 3 lat zabiegała i dzisiaj już wiadomo, że inwestycja zostanie zrealizowana do końca pierwszego
kwartału 2015 roku.

- W tym miejscu chciałem zdementować informacje rozpowszechniane przez radnego Wróbla, jakoby wspomniana inwestycja w oświetlenie drogowe była jego zasługą. Moim zdaniem radny Wróbel nie przyczynił się w żaden sposób do rozwoju Szczytkowic i innych okolicznych wiosek, jak na siłę próbuje to sobie przypisać. To dzięki uporowi i determinacji pani sołtys Marty Piaseckiej przy sprawie oświetlenia drogowego, jak również za zaangażowania na rzecz rozwoju Szczytkowic, możemy tę inwestycję wspólnie zrealizować, za co w tym miejscu chciałem jej podziękować – powiedział burmistrz.

szczytkowice.jpeg