UWAGA! Od 9 lipca do 31 sierpnia 2018 roku Urząd Miejski w Trzebnicy czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00. Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00 – 15.00. Burmistrz Gminy Trzebnica w sprawach skarg i wniosków przyjmuje w środy  od godz. 15.00  do godz. 15.15.

  • EN
  • DE

Sportowa Trzebnica

Przez prawie dwa miesiące w Trzebnicy trwały obozy sportowe. Przyciągnęły one do miasta ponad 300 zawodników z całej Polski. Organizatorem, koordynatorem i pomysłodawcą Turniejów "Mini Masters" w Trzebnicy są trzebniczanie - Sławomir Komisarczyk oraz Tomasz Kucharski – prezes stowarzyszenia „Kochamy Sport”, a burmistrz Marek Długozima użyczył młodym piłkarzom obiektów sportowych i basen.

Oprócz turniejów sportowych dla dzieci i młodzieży biorących udział w obozach, organizatorzy zapewnili również rozrywkę - wyjście do Trzebnickiego Parku Wodnego Zdrój, rajdy rowerowe, czy wspólne oglądanie filmów.

Jak zapewnia koordynator Turniejów "Mini Masters" organizacja tego typu imprez w Trzebnicy cieszy się coraz większym zainteresowaniem klubów z całego kraju. W tym roku do Trzebnicy przyjechały takie kluby jak: Odra Opole, Stal Stalowa Wola czy Śląsk Wrocław. Dzieciom i młodzieży z Białegostoku (Jagielonia Białystok) nie przeszkadzała nawet 12 godzinna podróż pociągiem.

- Prezesowi WKS Śląsk Wrocław Maciejowi Sikorskiemu bardzo spodobała się Trzebnica i dlatego wspólnie planujemy organizować obozy piłkarskie w mieście dla całego klubu. Ogromne zainteresowanie organizowanymi przez nas od 3 lat w Trzebnicy turniejami sportowymi, pokazuje, że to co robimy ma sens i jest potrzebne. Świadczy o tym chociażby liczba osób (ok. 1500 przez 3 lata) jakie w tym czasie brały udział w organizowanych przez nas turniejach.

Na zakończenie sportowych zmagań, wieńczących obóz w Trzebnicy, burmistrz Marek Długozima oraz Sławomir Komisarczyk i Tomasz Kucharski, wręczyli młodym zawodnikom pamiątkowe medale, dyplomy i puchary.

IMG_5492.jpeg
Burmistrz Marek Długozima oraz Sławomir Komisarczyk i Tomasz Kucharski, wręczyli młodym zawodnikom pamiątkowe medale, dyplomy i puchary.

IMG_5501.jpeg