UWAGA! Od 9 lipca do 31 sierpnia 2018 roku Urząd Miejski w Trzebnicy czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00. Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00 – 15.00. Burmistrz Gminy Trzebnica w sprawach skarg i wniosków przyjmuje w środy  od godz. 15.00  do godz. 15.15.

  • EN
  • DE

Darmowe bilety na mecze Ekstraklasy

W ramach współpracy nawiązanej przez Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Aglomeracji Wrocławskiej (którego członkiem jest Gmina Trzebnica) z WKS Śląsk Wrocław SA, istnieje możliwość darmowego wejścia na mecze Ekstraklasy. Dotyczy to meczów Śląska Wrocław z Koroną Kielce (piątek 19 września, godz. 18.00) oraz z Górnikiem Łęczna (piątek 26 września, godzina 20:30).

Tym razem do wejścia na mecze uprawnione będą dzieci i młodzież do lat 13 włącznie, przy czym na pięcioro dzieci przypadać może jeden pełnoletni opiekun, również wchodzący bezpłatnie.

Aby uzyskać bezpłatny bilet na mecz Śląsk Wrocław - Korona Kielce, należy do poniedziałku, 15 września wysłać wypełniony formularz (umieszczony poniżej) na adres mailowy: promocja@um.trzebnica.pl lub osobiście przynieść go do Urzędu Miejskiego, do Wydziału Promocji, pok. 107 (z dopiskiem Korona Kielce).
Taka sama procedura dotyczy biletów na mecz Śląsk Wrocław - Górnik Łęczna. Wypełniony formularz należy wysłać na podany wcześniej adres e-mail lub dostarczyć osobiście do 22 września.

Wystawione przez WKS Śląsk darmowe bilety na podstawie przekazanych przez Gminę Trzebnica list będzie można odebrać w kasach przy ul. Królewieckiej w dniu spotkania – w przypadku meczu z Koroną od godziny 14:00, zaś w przypadku meczu z Górnikiem od godziny 16:30.

Uwaga! Transport na mecz i z powrotem należy zorganizować sobie we własnym zakresie.
 

DOCFormularz - WKS Śląsk Wrocław - Korona Kielce.doc

DOCFormularz - WKS Śląsk Wrocław - Górnik Łęczna.doc