• EN
  • DE

Głosuj na Trzebnicę!

Gmina Trzebnica bierze udział w trzeciej edycji bezpłatnego konkursu Terra Flower Power na Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce, rywalizując ze 117 miejscowościami. Do wygrania są atrakcyjne i wartościowe produkty firmy Terra. Aby znaleźć się w zwycięskiej trójce należy zebrać jak największą liczbę głosów, oddawanych za pomocą aplikacji na portalu społecznościom – Facebook. Glosowanie trwa do 31 sierpnia. Trzebnica znajduje się obecnie na II miejscu!

Jak informują organizatorzy, celem zmagań jest wyłonienie i nagrodzenie miejscowości, która w tym roku stworzyła najpiękniejszą dekorację kwiatową swojej przestrzeni. Trzebnica posiada liczne konstrukcje kwiatowe w okolicy Rynku, deptaka na ul. Daszyńskiego, parkingu na placu Piłsudskiego oraz Stawów Trzebnickich, które uatrakcyjniają wizerunek miasta, tworząc jego estetyczną wizytówkę. Aby oddać głos na Trzebnicę konieczne jest posiadanie konta na Facebooku. Głosujemy tylko raz na dane miasto w ciągu trwania całego konkursu.

Oto proste kroki głosowania:
1. Należy polubić fanpage Terra Flower
2. Trzeba wejść w aplikację konkursową – Terra Flower Power (w menu po lewej stronie)
3. Należy kliknąć „dalej” (na środku strony)
4. W wyskakującym okienku trzeba zaznaczyć możliwe do wyboru opcje lub kliknąć „anuluj”
5. Teraz wystarczy kliknąć „najpopularniejsze”, wtedy Trzebnica pojawi się na samej górze
6. Należy najechać na okienko ze zdjęciem z Trzebnicy, w lewym górnym rogu pojawi się pole „głosuj” – należy w nie kliknąć
7. Powinno pojawić się okno z komunikatem o oddanym głosie
 

Deptak Trzebnicki (5).jpeg